Darmowa dostawa od 300,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Bez VAT

 

Promocja " Tydzień bez VAT" - kupuj taniej o wartość podatku VAT.


Promocja "Tydzień bez VAT" obowiązuje w dniach 16 - 30 czerwca 2013 na cały asortyment, w sklepie internetowym climbrock.pl oraz w sklepie stacjonarnym w Warszawie.

Promocja nie łączy się z innymi rabatami i zniżkami.

Szczegółowy regulamin promocji można przeczytać poniżej.

 

 

Aby skorzystać z promocji „ Tydzień bez VAT” w sklepie internetowym climbrock.pl należy, w okresie trwania promocji, postąpić według poniższego schematu:

  • złożyć zamówienie na dowolnie wybrane produkty.

  • w uwagach do zamówienia wpisać: „Bez VAT”

  • nie opłacać zamówienia od razu

  • poczekać na wiadomość e-mail z kwotą do zapłaty, która zostanie pomniejszona o wartość podatku VAT

  • dokonać przelewu i czekać na dostawę zamówienia

  • przy płatności za pobraniem zostanie wysłana wiadomość e-mail z informacją o kwocie jaką należy zapłacić podczas odbioru przesyłki.

 REGULAMIN PROMOCJI "Tydzień bez VAT"


1. Organizatorem promocji „Tydzień bez VAT” zwanej dalej „promocją” jest firma Climbrock S.C. z siedzibą przy ul. Nowotarskiej 17a w Zakopanem, właściciel sklepu internetowego climbrock.pl
2. Organizator udostępnia na czas trwania promocji wszystkie produkty aktualnie dostępne w sklepie internetowym. W niniejszym regulaminie będą one dalej nazywane produktami promocyjnymi.

3. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany listy produktów promocyjnych w czasie trwania promocji. Zmiana może polegać zarówno na usunięciu produktów z listy, jak i dodaniu nowych produktów.
4
. Uczestnikiem promocji może być każda osoba, która w czasie trwania promocji nabędzie dowolnie wybrane produkty w sklepie internetowym climbrock.pl lub w sklepie stacjonarnym w Warszawie na te produkty zostanie udzielony rabat w wysokości wartości podatku VAT. Reczywista wartość rabatu to 18,7%
5
. Nie można wziąć udziału w promocji łącząc zakupy produktów promocyjnych dokonane przez różnych klientów lub zakupy jednego klienta dokonane w różnych transakcjach.
6
. Każda osoba może brać udział w promocji dowolną liczbę razy pod warunkiem spełnienia za każdym razem postanowienia zawarte w punkcie 4 niniejszego regulaminu.

7. Promocja nie łączy się z innymi rabatami i zniżkami. W przypadku wyboru produktów przecenionych podczas obliczania kwoty do zapłaty zostanie wzięta pod uwagę ich pierwotna wartość.
8
. Łączna wartość produktów nie obejmuje kosztów przesyłki. Koszty przesyłki są określone w regulaminie sklepu climbrock.pl.

9. Promocja trwa od 16 do 30 czerwca 2013r.
10
. Wszelkie zapytania i wątpliwości dotyczące promocji i jej regulaminu należy kierować do organizatora na adres poczty elektronicznej sklep@climbrock.pl

pixel